Künye

paragraf_ayirici

İMTİYAZ SAHİBİ 

Alper Sağlam

alpersaglam@kampanyadeposu.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Furkan Sağlam

furkansaglam@kampanyadeposu.com

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

Ömer Asan

omerasan@kampanyadeposu.com

EDİTÖRLER

Enes Günes

Enesgunes@kampanyadeposu.com

Kemal Bati

Kemalbati@kampanyadeposu.com

GECE EDİTÖRÜ

Şükrü Karaaslan

sukrukaraaslan@kampanyadeposu.com

REKLAM SORUMLUSU

Alper Sağlam

alpersaglam@kampanyadeposu.com

YORUM YÖNETİMİ

Meryem AKGÜN

meryemakgun@kampanyadeposu.com

HUKUK SORUMLUSU

Av. Seyfettin Uşak

seyfettinusak@kampanyadeposu.com

MALİ MÜŞAVİR

Kadir Düzenli

Kadirduzenli@kampanyadeposu.com

SİSTEM YÖNETİM VE YAZILIM 

Outlobm

Outlobm@gmail.com

Merkez Ofis
WEBHOST TECHNOLOGIES LTD. SLBT 498
Serbest Liman ve Bölge P.K. 486 Gazimagusa / KKTC

YER SAĞLAYICI

Güzel Hosting Hiz.Ltd.Şti.
İçerenköy Mh. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cd.
Oker Apt. No: 26/3 Ataşehir/İSTANBUL

Telefon: 0850 885 0 558

Fax: 0850 885 1 558

paragraf_ayirici

Sitede yayımlanan köşe yazıları ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
KampanyaDeposu.Com yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2015 KampanyaDeposu.Com tüm hakları saklıdır. Kod, kampanya, bildirim, resim gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. KampanyaDeposu.Com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

Bunlar Kampanyadeposu.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the KampanyaDeposu.Com. However, sometimes the KampanyaDeposu.Com uses third parties to process your information. KampanyaDeposu.Com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the KampanyaDeposu.Com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the KampanyaDeposu.Com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the KampanyaDeposu.Com and its services. When you use KampanyaDeposu.Com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the KampanyaDeposu.Com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan www.kampanyadeposu.com ’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletişim üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.