PTTCell’den iPhone 6 Plus ve Samsung Galaxy S6 EDGE Çekilişi

Pttcell ile doyasıya konuşmak ne kadar güzelse,birbirinden güzel fotoğraflara bakıp beğenmek de bir o kadar güzel!
Şimdi sen de kendi şehrinde çekeceğin kış temalı fotoğrafını paylaşarak ödül sahibi olabilirsin.
En çok beğeniyi alarak jüriyi etkilemeyi unutma! Son tarih 30 Aralık 2016.

HEMEN KATIL

 • www.sehrimdenmanzaralar.com adresinden kampanyaya ücretsiz olarak katılarak başvuru formunu eksiksiz doldurup; telefon numarasını, mail adresini, ev adresini ve fotoğrafını yükleyen kullanıcılar yarışmaya katılma hakkı kazanır.
 • Kullanıcılar istediği kadar fotoğraf gönderebilirler. (Birden fazla hatta sahip kullanıcılar aynı isimle giriş yapabilir, ama numara ve isim eşleşmelidir.)
 • Jüri, Pttcell İş Birlikleri-Pazarlama Müdürü Semra Selin Başaran, İş Birlikleri-Pazarlama Uzmanı Derya Savaş İş Birlikleri-Pazarlama Uzmanı Fatih Öztürk, İş Birlikleri-Pazarlama Uzmanı Demet Zeynep Aksoy ve Lamba Dijital Kreatif Direktörü Özge Ekin’den oluşur.
 • Değerlendirme kullanıcıların kendi şehirlerinde çektikleri en yaratıcı, sanatsal kış temalı fotoğrafları üzerinden yapılacaktır. Kendilerine ait olmayan fotoğrafları paylaşan kullanıcılar tespit edilirse diskalifiye edilecektir.
 • Jüri 4 hafta sonunda eserleri değerlendirerek 3 kazanan seçer. En yaratıcı eser 1. ve takiben 2 farmacias viagra sin receta. ve 3. kazanan ödüllerin sahibi olma hakkına kazanırlar.
 • Jüri, fotoğrafını yükleyen 3 kullanıcıdan en yaratıcı fotoğraf sahiplerini 1., 2., 3. olarak seçer ve kazananlar aşağıdaki ödüllerin sahibi olur:
  1. Birinci 1 adet iPhone 6 Plus Space Gray 16 GB.
  2. İkinci 1 adet Samsung Galaxy S6 EDGE Black 32 GB.
  3. Üçüncü 1 adet iPad Mini Cellular Black 16 GB.

Yorum Yap